20 reklamat më të shikuara në YouTube për 2012

Nike-My-Time-Is-Now

2012 po i vjen fundi, prandaj ka ardhur moment të shohim se cilat janë 20 reklamat më të shikuara në YouTube për këtë vit.  Ka qenë një vit i madh për sportin dhe reklamat e makinave. Në fakt, thuajse të gjitha këto reklama përfshijnë një makinë sportive dhe shumë prej tyre janë transmetuar gjatë finales së Super Bowl.

Më e shikuara ishte një reklamë e Nike-it ku janë përfshirë disa prej yjeve më të mëdhenj të futbollit në botë kundër një turme të madhe lojtarësh të panjohur. Volkswagen vazhdoi me seritë e saj të suksesshme të reklamave me motiv si të filmit Star Wars.

Për më tepër videot më poshtë:

[ultimate 1 /]

(Herë të lexuara: 348)

About Parid Plaku

Check Also

Facebook-624x351

Virusi infekton 10.000 përdorues të Facebook në vetëm 48 orë

Laboratori i Kaspersky ka lëshuar një raport rreth një virusi të fuqishëm, i cili vetëm …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *