Dyqani i ri Vodafone në Bllok

[imagebrowser id=2]

Hapen dyert e inovacionit me dyqanin e ri Vodafone në zonën e Ish-Bllokut. Prekni teknologjinë e fundit dhe  informohuni për gjithçka ju duhet për komunikimin tuaj! Sot Vodafone organizon  një sërë aktivitetesh në dyqanin e ri duke ofruar argëtim, shumë dhurata e surpriza. Të gjithë mund të bëhen pjesë e kësaj ngjarjeje, ndërkohë që pas mesdite, livestream për të gjithë ju që dëshironi ta ndiqni nga shtëpitë, apo zyrat tuaja.

krokodili.al, për personat që nuk mund të marrin pjesë, do të shfaqë “Drejtpërsëdrejti” filmime nga kjo ngjarje.

Qëndroni me ne dhe shijoni surprizat e ofruara nga Vodafone Albania.

Videoja Drejtpërsëdrejti:

Transmetimi ka përfunduar.

(Herë të lexuara: 1106)

About admin

Check Also

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-101008-Complete_ZenFone_3_Family

Telefoni i ri inteligjent ZenFone 3 i Asus radhitet nga i madh në gjigand

Asus ga goditur ditën e konferencës në shfaqen tregtare Computex në Taipei me një linjë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *