About Armand Plaku

E Lexuat?

pus-nafte

Kompania italiane zbulon “burimin më të madh” të gazit natyror në botë

Kompania italiane Eni, e energjisë dhe gazit, ka njoftuar dje se ka zbuluar një fushë ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *