Yahoo ofron tre muaj falas Flickr Pro

flickr

Edhe pse Instagram tani thotë se ata nuk kanë plane të shesin fotot e ngarkuara nga përdoruesit e saj, shumë nga ata përdorues nuk dyshojnë në motivet e Instagram pasi tentoi të kryente ndryshime në shërbimet e saj në fillim të kësaj jave. Instagram ka deklaruar se i kanë kthyer kushtet e përdorimit në formën e tyre origjinale.

Tani shërbimi i njohur për shpërndarjen e fotove dhe videove, Flickr, me sa duket po përpiqet të tërheqë përdorues të rinj dhe nuk ka moment më të mirë. Zotëruesit e Flickr, Yahoo, kanë prezantuar një dhuratë për pushimet për përdoruesit e rinj dhe aktualë, që u jep atyre tre muaj falas Flickr Pro.

Flickr Pro normalisht kushton $25 në vit, që do të thotë se kjo ofertë vlen rreth $6,25. Versioni Pro lejon përdoruesit të ngarkojnë fotografi dhe video pa limit.

Oferta për tre muaj falas mbaron më 4 Janar.

(Herë të lexuara: 258)

About Parid Plaku

Check Also

https---blueprint-api-production.s3.amazonaws.com-uploads-card-image-96710-bcaf2c7bef1d4cc483fe4dc55ecac8bd

Projekti i Google për heqjen e fjalëkalimeve do të vijë këtë vit

Përdoruesit Android do të munden së shpejti të braktisin disa nga fjalëkalimet e tyre një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *